KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenetek
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Kedd Feb. 05, 2019 5:46 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
by  Daphne Lackwood EmptyVas. Okt. 20, 2019 6:59 pm

Vendég
by  Daphne Lackwood EmptySzomb. Jún. 01, 2019 3:28 pm

Vendég
by  Daphne Lackwood EmptyHétf. Ápr. 15, 2019 11:33 am

Vendég
by  Daphne Lackwood EmptyVas. Ápr. 14, 2019 1:38 pm

Faye
by  Daphne Lackwood EmptyVas. Ápr. 14, 2019 10:46 am

Vendég
by  Daphne Lackwood EmptyCsüt. Márc. 07, 2019 10:59 am

Vendég
by  Daphne Lackwood EmptyPént. Feb. 22, 2019 4:16 pm

Areus Jahn
by  Daphne Lackwood EmptyPént. Feb. 15, 2019 1:34 am

Vendég
by  Daphne Lackwood EmptyCsüt. Feb. 14, 2019 8:13 pm

Faye

Megosztás
 

 Daphne Lackwood

Go down 
SzerzőÜzenet
Daphne Lackwood

Huscarl
Huscarl
Daphne Lackwood

Hozzászólások száma :
3
Érkezett: :
2019. Feb. 14.

Daphne Lackwood Empty
TémanyitásTárgy: Daphne Lackwood   Daphne Lackwood EmptyCsüt. Feb. 14, 2019 6:09 pm

Daphne Lackwood

## mjölnir ##lyndsy fonseca ## huszonkilenc (29) ##

Ennyit rólam tömören

Bájosnak tűnhetek... talán. Igen, az emberek elbizonytalanodnak a közelemben, mert egyszerűen nem tudnak hová tenni. Kinézetre teljesen átlagos, sőt csinosnak mondott nő vagyok, de a kisugárzásomban rejlik valami, ami miatt az emberek óvatosan közelednek felém. Olyan vagyok, mint egy vihar. Teljesen kiszámíthatatlan, fogalmam sincs, mikor robbanok, mert azt egyetlen félrecsúszott szó, vagy tett elő tudja nálam idézni. Szemeim sokszor semmiről nem árulkodnak, azokba már nincs érzelem, noha bennem még akad. Talán azon kevesek közé tartozok, akik összeszűrték a levet a pszichológusokkal, de higgyétek el... meggyógyított, valószínűleg. Nem tudhatom, mert azon időszak után, sose próbálkoztam beilleszkedni a normális, hétköznapi emberek közé.

Életem története

Mióta az eszem tudom, a hetes az én körzetem. Apu huscarl volt, és amiatt is vesztette életét, anyu azóta áttért a testi pénzszerzésre. Mentségére legyen mondva, míg házas volt, hűséges is, de senki nem várhatja el egy nőtől, aki tizennégy évesen szült meg, hogy a hátralévő életét gyászban töltse. Hisz élni sose volt ideje. Engem meg abszolút nem zavar, hogy az anyám akár a nővérem is lehetne, sokkal jobban kijövünk.
Én tizennégy évesen öltem először. Anyu egyik kuncsaftja rájött hol lakik, s mivel a nőt nem találta otthon, velem akarta megtenni azt, amiért jött, s fizetett volna. Sose voltam impulzív, egészen idáig. Azon az éjjelen elborult az agyam, vörös köd áradt szét benne, s mire észbe kaptam, remegő kezemben a nagy kés volt, a férfi meg holtan, vérben áztatva feküdt a padlón. Nem, nem a látvány ijesztett meg, hanem az, hogy elnézve őt, nem éreztem semmit. Nem éreztem, hogy rosszat tettem volna, nem volt bennem az az érzés, ami miatt kiürül valaki, ha életében először öl. És ezért kellett terapeutához járnom. Nem mondhatni, hogy könnyű dolgunk volt egymással. Én nem akartam beszélni, nem akartam, hogy idegen turkáljon a fejemben, ő meg nem nagyon tolerálta a kitérő válaszaim, vagy épp a hosszú hallgatásaim. Nem kellett sok idő, és az alkalmak, amik az agyam feltérképezéséről szóltak, gyorsan átcsaptak valami mássá. Hogy rosszul kellene éreznem magam, hogy egy akkor negyvenes éveiben járó férfinek adtam a szüzességem? Hogy tudtam, családja van, boldog családja, de újra és újra kéjesen vonaglottam az asztalán? Nem tudom.
Nem tartott tovább két évnél, míg megszólalt benne a lelkiismeret, és hamis diagnózist állítva fel, utamra engedett. Nem kerestem többé.
Átvettem inkább apám helyét a huscarlok között. Nem igazán hat meg a mai napig sem, hogy vannak páran, akik nehezményezik, hogy testőr vagyok... hogy Neki a testőre vagyok, mintha legalább is lenne szüksége olyanra.

Valami, ami igazán fontos

A fegyvereim, az anyám, a rangom, Ő.
##
Vissza az elejére Go down
Faye

Független
Független
Faye

Hozzászólások száma :
50
Érkezett: :
2017. Aug. 20.

Daphne Lackwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne Lackwood   Daphne Lackwood EmptyCsüt. Feb. 14, 2019 8:13 pm



Üdvözlünk köreinkben, Daphne
Gratulálok! Rekord sebességgel készültél el az ET-vel! Úgy látszik a Mjölnir gang gyorsan gyarapszik! De ezen nem csodálkozom, a hetes igazán idilli környék.
Nehéz gyermekkorod lehetett, azok után, ami történt! Embert ölni még felnőttként is hatalmas lelki teher, még ha nem is tudatosul az emberben. Sajnos Hive-ban egyszer mindenkit utol ér ez a remek feladat néha kicsit előbb is, mint kéne. Ahogy látom ez téged mégsem hatott meg annyira, sőt inkább hozzásegített ahhoz, hogy testőr lehess. Mert ehhez a feladathoz kell a hidegvér. Nem lesz könnyű menet nőként Kristoff testőrének lenni. Ha nem tévedek ő az a bizonyos "Neki" és "Ő".
A viszonyod a pszichológussal már már mesébe illő a borzalmakhoz képest, amiken keresztül mentél. Megnyugtató, hogy legalább édesanyáddal ott vagytok egymásnak, mert a család a legfontosabb még itt Hive-ban is! Kíváncsian várom hogyan fog a karaktered élete folytatódni a mi szeretett városunkban!
Sok sikert a munkádhoz, kívánom, hogy legyen elég erőd megküzdeni a tekintélyed fenntartásáért!
Kellemes időtöltést Hive City-ben!
Foglalózz és már szabad is a játéktérre vezető út!
Avatar foglaló
Vissza az elejére Go down
 
Daphne Lackwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hive City :: Nyilvántartási központ :: Lakosaink :: Mjölnir-
Ugrás: