KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenetek
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Kedd Feb. 05, 2019 5:46 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
by  Princess of Mjölnir EmptyVas. Okt. 20, 2019 6:59 pm

Vendég
by  Princess of Mjölnir EmptySzomb. Jún. 01, 2019 3:28 pm

Vendég
by  Princess of Mjölnir EmptyHétf. Ápr. 15, 2019 11:33 am

Vendég
by  Princess of Mjölnir EmptyVas. Ápr. 14, 2019 1:38 pm

Faye
by  Princess of Mjölnir EmptyVas. Ápr. 14, 2019 10:46 am

Vendég
by  Princess of Mjölnir EmptyCsüt. Márc. 07, 2019 10:59 am

Vendég
by  Princess of Mjölnir EmptyPént. Feb. 22, 2019 4:16 pm

Areus Jahn
by  Princess of Mjölnir EmptyPént. Feb. 15, 2019 1:34 am

Vendég
by  Princess of Mjölnir EmptyCsüt. Feb. 14, 2019 8:13 pm

Faye

Megosztás
 

 Princess of Mjölnir

Go down 
SzerzőÜzenet
Michaela L. Benett


Michaela L. Benett

Foglalkozása: :
Mondhatni madame
Tartózkodási helye: :
A hetes.
Hozzászólások száma :
8
Érkezett: :
2017. Sep. 01.

Princess of Mjölnir Empty
TémanyitásTárgy: Princess of Mjölnir   Princess of Mjölnir EmptyPént. Jan. 18, 2019 5:56 pm



Michaela Lilja Benett

↑ Mjölnir ↑ Mila Kunis ↑ 30 ↑

Ennyit rólam tömören
Anyám szépséges nő volt, a város egyik legszebbje. Voltam olyan mázlista, hogy ezeket a géneket örököltem, mégsem néz rám úgy senki sem, mint egy egyszerű szép nőre. Mert a veszélyt, a halált látják ha csak rám néznek. Michaela a jégkirálynő! Hidegnek és ridegnek láttatom magam, hogy fenntartsam a tekintélyem, mert ebben a világban, ahol farkastörvények uralkodnak egy nő csak úgy maradhat fent a csúcson, ha rettegnek tőle.
Egyedül a bátyám Theo ismeri az igazi arcomat. Bár az is kegyetlen jobb mint az, amit a közönség lát. Neki is csak azért vagyok ilyen mert szeretem.

Életem története
Kettecskén voltunk kiskorunkban ebben a zord világban. Egymásra utalva pelenkás korunk óta az utcán. Ott nőttünk fel a mocskos sikátorokban, a bandaháborúk árnyékában. Kint játszottunk harcolósdit, ami egy idő után már nem játék volt. Hiába volt pénzes családunk, befolyásos apuka, csodaszép anyuka mindketten a munkájuknak éltek és rólunk valahogy megfeledkeztek. Sosem kérdezték merre megyünk, hol jártunk. Naponta egyszer kerültünk haza, enni és aludni és ezzel megelégedtek. A nemtörődömségük kompenzálására megkaptunk mindent, amire csak vártunk!
Mikor felnőttünk, vagyis a bátyám lehetett olyan 25 én 18 elhatároztuk, hogy megszerezzük magunknak az uralmat a kerület felett amelyben éltünk. A hetes... a keményen dolgozó, robotoló csürhe lakhelye. A bandaháborúkat már nem csak nézőként élveztük, részesei lettünk és sorra nyertük őket. Míg végül be nem teljesedett az álom és fejünkre nem tették a képzeletbeli koronát. Csakhogy az öröm nem tartott soká. Apánk pár évre rá meghalt. A vagyona pedig ránk szállt miután anyánk követte őt a sírba. Miénk lett a fegyvergyár. A magasztalt fegyvergyár. Hamar kiderült Theo mennyire ért az üzlethez, és mennyire odavan a csilivili fegyverekért, ezért megegyeztünk. Neki adtam az én részemet, mert engem kevésbé érdekeltek a halálosztók. Új üzlet felé kacsintgattam és meg is alapítottam az első bordélyházat. A nők a csapatban szívesen vállalták egy kis plusz bérért cserébe, hogy férfiak kedvére járnak. Így enyém lett a szajhák világa. Bátyámmal sokáig együtt éltünk a családi házban, viszonyunk még jobban erősödött, elválaszthatatlanok lettünk. Együtt aludtunk, együtt mentünk mindenhova. De Theo óvatossága és féltése kezdett elhatalmasodni. Rám se nézhetett senki, ha mégis megtette azonnal fejbelőtte. Besokalltam és elköltöztem otthonról. Így a kapcsolatunk kiegyensúlyozott maradt és nem akartuk már annyira megölni egymást. Mert amúgy sokszor jutottunk arra a pontra egy-egy veszekedés során, hogy majd megöltük egymást. Ilyen ez a testvéri szeretet, minden kegyetlenség ellenére tűzbe mennék érte és ő is értem azt hiszem.

Valami, ami igazán fontos
Theo teste tele van tetoválásokkal. Mindnek van jelentése. Szerettem őket nézegetni kisebb koromban. Aztán mikor összeszedtem a bátorságot elkezdtem magamra varratni a tetoválásainak tükörképét, de én nem álltam meg a tintánál, hegtetoválásokat csináltattam. Mára tele van a testem a hegtetoválásokkal és Theo ugyan olyan imádattal nézegeti őket, ahogy anno én az övét

Vissza az elejére Go down
Faye

Független
Független
Faye

Hozzászólások száma :
50
Érkezett: :
2017. Aug. 20.

Princess of Mjölnir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Princess of Mjölnir   Princess of Mjölnir EmptyVas. Feb. 03, 2019 9:57 pm



Üdvözlünk köreinkben, Michaela
A soraidat olvasva úgy éreztem a Mjölnir gang végre megkapta azt a királynőt, akire szüksége volt már régen! Előtörténeted rövid, tömör, illik ahhoz a nőhöz, aki nem szereti felesleges szavakra fecsérelni az időt. Bátyád nélkül ugyan még félkarú óriás vagy, de mint láttam hamarosan ő is elég időt szerez ahhoz, hogy csatlakozzon melléd.
Ezennel hivatalosan elfogadlak! Sok szerencsét ehhez a nem könnyű, sőt igen nehéz feladathoz!
Foglalózz és irány a játéktér!
Avatar foglaló

Vissza az elejére Go down
 
Princess of Mjölnir
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mjölnir leírás
» King Mjölnir
» Kristoff T. Benett (Mjölnir)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hive City :: Nyilvántartási központ :: Lakosaink :: Mjölnir-
Ugrás: